• Laika Banka
  • Mūsu operātori gaida Jūsu zvanu

Sešu strādājošu sieviešu lūgums pēc palīdzības!

Publicēts Trešdiena, 10 Septembris 2014 Autors Сергей Александрович

Es, veikala saimniece Ļubova Grikova, vēršos pie visiem, kas var sniegt kādu atbalstu: ziedojumu, finansējumu, aizdevumu. Mēs būsi pateicīgas un izskatīsim visus iespējamos piedāvājumus!

Mums ir nodedzis veikals līdz pat pašiem pamatiem. Tas ir noticis pagājušā gada vasarā. Mēs – maza firma “ESMANA” un sešas tajā strādājošas sievietes.

Mūsu veikals savas durvis ir vēris divdesmit gadus atpakaļ. Šo darba gadu laikā mūsu kolektīvā ir izveidojušās īpašas, mājīgas un siltas attiecības, ir izauguši bērni, piedzimuši mazbērni. Esmu pārcietusi divas mugurkaula operācijas, kādu laiku nevarēju staigāt, taču mani kolēģi vienmēr bija blakus un sniedza visu iespējamo atbalstu. Ar vienu vārdu sakot – ģimene!

Sakarā ar mūsu valsts likumdošanas īpatnībām veikala ēka un prece nebija apdrošinātas. Tāpēc nekādas kompensācijas par zaudēto mantu mēs nesaņēmām. Preces piegādātājiem bija jāsamaksā par nodegušo preci. Es biju domājusi izbeigt uzņēmējdarbību, taču meitenes, kas bija 20 gadus strādājušas mūsu veikalā, bija pārliecinātas, ka mēs varēsim tikt galā ar visām grūtībām, lai varētu atkal sākt strādāt! Tā kā veikals atrodas Slokas stacijas tuvumā un pie mums vienmēr tika garšīgi gatavots, tad mūs mīl un ir iecienījuši ļoti daudzi klienti.

Par saziedotiem līdzekļiem mēs uzbūvējām nelielu kiosku un sākām strādāt. Nostrādājām ziemu, taču ilgi tā strādāt nevar – tas ir pagaidu variants.

Veikala ēkai ir projekts un atļauja būvniecībai. Pateicoties atbalstam, gada laikā mēs jau daudz esam paveikušas: ir ielikti mājas pamati, tika uzbūvēts ēkas karkass, uzlikts jumts. Taču vairs nekas nesanāk!

Mēs mēģinājām noformēt aizdevumu, taču tas izrādījās neiespējami: pēc ugunsgrēka nav palicis nekādu materiālu vērtību, kas būtu derīgi bankai kā ķīla. Citas finanšu kompānijas piedāvā ļoti lielu aizdevuma procenta likmi un mazu aizdevuma atmaksas laiku – līdz trīs gadiem.

Lūdzam – palīdziet!

Papildus informācija pa telefona numuru 26540946 (Ļubova Grikova)