• Laika Banka
  • Mūsu operātori gaida Jūsu zvanu

Cik vienkārši mēs varam radīt svētku brīnumus!

Publicēts Sestdiena, 13 Decembris 2014 Autors Николай Мищенков

Biedrība „4p.lv” izsaka pateicību visiem, kas šogad, uzsildot uz gāzes plīts tējkannu, pie televizora vai datora baudījis karstu dzērienu ar šokolādes konfektēm. Tik vienkārši jūs esat palīdzējuši šogad organizēt Ziemassvētku pasaku, kas 27.12.2014. priecēs bērnus no Rēzeknes pilsētas bērnu patversmes un Latgales Reģionālā atbalsta centra „Rasas pērles”.

 

Jau otru gadu Laika Bankas dalībnieki organizē Ziemassvētku pasaku bērniem. Šajā gadā mūs atbalsta akciju sabiedrība „Latvijas Gāze”, uzņēmums „Pure Chocolate” un interneta provaideris „Balticom”.

Pat mēs, pieaugušie, svētkos gaidām Ziemassvētku brīnumus. Īpaši tos gaida mazi bērni, kas tic Ziemassvētku vecītim un brīnumiem. Arī pieaugušie bērni, kas vairs Ziemassvētku vecītim netic, lūkojoties viņam acīs lasa dzejoļus un atver vaļā viņam savas sirdis.

Arī šogad bērnus izklaidēt un iepriecināt ar Ziemassvētku pasaku brauc Ziemassvētku vecītis, Sniegbaltīte un Zaķītis. Bērnu animātores Olgas Kardovskas vadībā aktieri cītīgi ir gatavojuši bērniem jautru un izklaidējošu programmu ar aktīvām spēlēm un pārsteigumiem.

Nav lielāka prieka par prieka radīšanu citiem. Visiem mums ir tāda iespēja piedaloties šo svētku organizēšanā. Mēs pateicamies mūsu partneriem par atbalstu un Laika Bankas dalībniekiem par darbu – kopā mēs esam spēks!

Šogad mūs ir atbalstījuši un mums ir gan transports, gan dāvanas bērniem, mūsu aktieri ir sagatavojuši priekšnesumu. Pēc mūsu dalībnieku lūguma mēs pajautājām bērnu nama un sociālā centra vadītājiem par to, kas vēl būtu nepieciešams bērniem:

  • Rēzeknes pilsētas bērnu patversmē bērni būs priecīgi par attīstošām galda spēlēm un atskaņošanas tehniku datorklasei.
  • Latgales Reģionālā atbalsta centra „Rasas pērles” bērniem ir nepieciešams metāla konstruktors.

Ja kāds vēl vēlas kļūt par burvi, tad var:

Sīkāku informāciju var iegūt pa telefonu 28877984 vai atstājot savus komentārus facebook.