• Laika Banka
  • Mūsu operātori gaida Jūsu zvanu

Labdien, cien. "Laika Bankas" dalībnieki, lūdzu ziedojiet “stundas”!

Publicēts Pirmdiena, 02 Februāris 2015 Autors Santa Survila

Mani sauc Santa un es līdz šim strādāju "Laika Bankā" par operatoru, jau vairāk nekā gadu un pelnīju savas ikmēneša "stundas" (man-hours).  Es  "Laika Bankā" izmantoju transporta pakalpojumu un visas savas  "stundas" ieguldīju iknedēļas braucienā pie ārsta uz savai veselībai tik nepieciešamo osteorefleksoterapijas procedūru. Šie braucieni man bija ļoti liels atvieglojums materiālajā ziņā. 

Pašlaik apstākļi iegrozījušies tā, ka lielāko daļu sava laika ieguldu brīvprātīgajā darbā ar cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Šā brīvprātīgā darba ietvaros es piedalos apmācībās par Eiropas projektiem – lai iemācītos tos rakstīt un nestu savu ieguldījumu tos rakstot cilvēku ar kustību traucējumiem integrēšanas veicināšanā sabiedrībā, piedalījos tikšanās ar Veselības ministru Belēviča k-gu par reto slimību reģistra paplašināšanu un apmaksu palielināšanu medicīnas pakalpojumiem, tikos ar Saeimas deputātu cien. V. Ķirsi, lai runātu par izmaiņām darba likumdošanā, kas sekmētu cilvēku ar invaliditāti iekļaušanu darba tirgū, piedalījos seminārā cilvēkiem ar invaliditāti “Pasniegsim roku!”, palīdzēju rīkot svētku pasākumus cilvēkiem ar invaliditāti, palīdzēju svētku mielasta gatavošanā, regulāri mums notiek dažādas tikšanās, tiek rīkotas atbalsta programmas un pasākumi cilvēkiem ar invaliditāti.

Tagad, mainoties operatora darba apmaksas sistēmai, es savas ikmēneša "stundas" faktiski vairs nopelnīt nevaru, jo tas prasītu ļoti daudz mana laika. Esmu nolēmusi savu brīvo laiku ieguldīt kalpošanas darbā ar cilvēkiem. Līdz ar to, griežos pie jums ar lūgumu - varbūt kādam “Laika Bankas” dalībniekam ir nopelnītas "stundas", kuras stāv viņa kontā un Jūs īsti neziniet, kur viņas ieguldīt? Vai vienkārši tāpat - vēlaties izdarīt ļoti labu darbu - lūdzu ziedojiet man šīs "stundas", jo pie ārsta un braukt par naudu ar taksometru ir ļoti dārgi. To katru nedēļu diemžēl es atļauties nevaru, jo pārtieku no pabalsta naudas veselības stāvokļa dēļ. Ļoti gaidīšu! Paldies.

Stundu pārvedumam būs nepieciešams mans lietotājvārds "santjago". Ar papildus jautājumiem var zvanīt pa telefonu 28877984.

ar cieņu,
Santa Survila.