• Laika Banka
  • Mūsu operātori gaida Jūsu zvanu

Sveicināti, dārgie atbalstītāji!

Publicēts Otrdiena, 24 Marts 2015 Autors Santa Survila

Kā jau rakstīju, operatora darbu Laika Bankā esmu atstājusi, sakarā ar to, ka visu savu brīvo laiku veltu brīvprātīgai kalpošanai cilvēkiem. Liels paldies par man ziedotajām stundām, kuras man ļoti noder katru nedēļu, veselībai tik ļoti nepieciešamajam ārstniecības procedūras osteorefleksoterapijas apmeklējumam. Man ir liels prieks, par to, ka jūsu sirdis ir atvērtas un bija laba atsaucība. Es īpaši pateicos Kristīnai M., Valērijam un Inesei par nesavtīgo rīcību. 

Pašlaik turpinu savu darbību kalpošanā cilvēkiem ar kustību traucējumiem, apmeklēju sapulces, tikšanās, 28.februārī  piedalījos foto izstādē Kongresu namā un sniedzu interviju TV3 kanāla ziņās Reto slimību dienā, 17. martā biju uz sēdi Saeimā, kur tika spriests par Reto slimību reģistra sakārtošanu un informācijas iekļaušanu tajā. Vēl daudz darbu priekšā! Es ļoti ticu, ka ar savu darbību spēšu palīdzēt daudz cilvēkiem un ietekmēt to, lai ārstniecības un rehabilitācijas procesi Reto slimību jomā neapstājas un turpinās. 

Paldies jums, mīļie atbalstītāji, par man sniegto iespēju apmeklēt procedūras un turpināt manu brīvprātīgo sirdsdarbu!

Stundu pārvedumam būs nepieciešams mans lietotājvārds "santjago". Ar papildus jautājumiem var zvanīt pa telefonu 28877984.

ar cieņu,
Santa Survila.