• Laika Banka
  • Mūsu operātori gaida Jūsu zvanu

Dāvāsim Ziemassvētku siltumu tiem, kuriem tas tiešām ir nepieciešams!

Publicēts Piektdiena, 04 Decembris 2015 Autors Николай Мищенков

Dārgie Laika Bankas dalībnieki! Katrs no jums var kļūt par Ziemassvētku vecīti un dāvāt bērniem prieku piepildot viņu sapņus!

Ne visi bērni var uzrakstīt vēstules Ziemassvētku vecītim. Pagājušajā gadā Ziemassvētku pasakas programmas laikā mēs lūdzām bērnus to izdarīt un bijām ļoti pārsteigti – vēstules bija ļoti patiesas. Mēs sapratām, ka visi šie bērni vēlas ticēt brīnumam, kas dod viņiem cerību. Šogad ar jūsu palīdzību mēs vēlamies lūgt bērnus uzrakstīt vēstules Ziemassvētku vecītim, lai sagādātu bērniem personalizētās dāvanas, kas būs kā atbilde uz jautājumu: „Brīnums, vai tu esi šīs vienaldzības tumsā?”

Pasniegsim šiem eņģelīšiem mūsu rokas un iededzināsim katram dvēselē brīnuma un cerības liesmiņu, kas viņus sildīs aukstajos ziemas vakaros!

Jūs varat ziedot jebkuru summu bērnu dāvanām. Mēs brauksim uz Rēzeknes pilsētas bērnu patversmi un Latgales Reģionālā atbalsta centru bērniem, kas cietuši no vardarbības „Rasas pērles”.

Tāpat jūs varat ziedot savu laiku Laika Bankā, lai mēs varētu ar to atbalstīt Ziemassvētku pasakas aktierus un animatoru grupu. 

Sīkākai informācijai var zvanīt uz telefona numuru 28877984 vai uzdot jautājumus  facebook.